WYNAJEM SAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sali bankietowo - szkoleniowo - konferencyjnej położonej w centrum Wrocławia przy Placu Solidarności 1/3/5.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy dwie sale o powierzchni 250 i 45 mkw. Większa sala posiada scenę, na której istnieje możliwość zorganizowania przedstawień lub występów muzycznych. W salach ustawione są lustra, które stwarzają możliwość przeprowadzenia indywidualnych zajęć ruchowo-tanecznych lub szkoleń .

Nasze sale są idealnym miejscem na organizację spotkań typu szkolenia, konferencje, zjazdy. Pomieszczenia świetnie sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju bankietów, wesel, komunii, konsolacji. Są wyposażone w sprzęt nagłaśniający i konferencyjny (projektor).

Organizując wszelkiego rodzaju eventy nie zapominamy o stworzeniu niezapomnianej oprawy kulinarnej i muzycznej. Współpracujemy z muzykami i didżejami, którzy zadbają by Państwa spotkania dostarczyły samych pozytywnych wrażeń. Dysponujemy zapleczem kuchennym oraz oferujemy usługi cateringowe.

Obiekt posiada windę, co czyni go przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Budynek jest monitorowany systemem kamer i strzeżony przez profesjonalną ochronę. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking dla samochodów, a położenie w centrum Wrocławia sprzyja łatwym dojazdom komunikacją miejską.

 

 

 

 

Wrocławskie Centrum Tańca

Cennik Sala Duża 270m2 ;

Wynajmy sporadyczne: zebrania, spotkania

do 4 godzin :  - 120 zł z godzinę

 4-6 godziny -100 zł za godzinę

Przy wynajmach typu :wesela imprezy całonocne ceny ustalane są indywidualnie

Sala Mała 45m2

30 zł za godzinę

Przy wynajmie powyżej 8 godzin lub wynajmie cyklicznym ceny do negocjacji;